Penguin Minis: Paper Towns



av 65 vurderinger
8 844. plass
på Norli junior

Hvilke ord beskriver best denne boken?



Omtaler av boken:

Like bra på norsk som på engelsk
Vurdering:  
Jeg likte denne boka veldig godt jeg anbefaler den for 12-16 åringer men viss du er glad i å lese så kan du lese denne uansett
Vurdering:  
Jeg syntes at boka var veldig interessant
Vurdering:  
boka er bra
Vurdering:  
Boken var veldig gøy. Den handler om en gutt som har et veldig spesielt forhold til en jente. De fant et lik sammen når de var liten. Plutselig rømmer jenten, og gutten er sikker på at hun har tatt selvmord... Boken passer for gutter og jenter, 10+.
Vurdering:  
Bokens hovedperson er Quentin Jacobsen. Han liker en jente som heter Margo Roth Spiegelman. Margo er en gåte. En kveld dukker hun opp i vinduet hans og drar ham med ut på et eventyr, men neste dag på skolen er hun ikke der. Quentin gjør alt for å finne henne, hun har lagt igjen spor, til ham. Det er en bok om noen tredjeklasse på videregående. Det er promball, søte og mystiske jenter og noen passe gærne gutter. I tillegg til et digert eventyr. Jeg synes det var en bra bok, men fra del 3 så ble jeg helt forvirret og skjønte ikke særlig mye. Jeg skjønte bilturen, men ikke selve handlingen til slutt, så jeg vet egentlig ikke helt hvordan boka endte. Denne boka er verdt å prøve, del 1 og 2 er supre, så får du se om du skjønner mer enn meg i del 3.
Vurdering:  
Det va litt rart at hun kledde seg som en ninja synes eg
Vurdering:  
min favoritt
Vurdering:  
den var bra, morsom og litt trist på slutten.
Vurdering:  
det er mye som skjer på en gang, men en veldig bra bok.
Vurdering:  
Forrige
Side 1 av 1
Neste